مهلت ثبت‌نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ۱۴۰۰ تمدید شد.

آخرین مهلت ثبت‌نام انتخاب صادر کنندگان نمونه ۱۴۰۰ تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۳۰برای آخرین نوبت تمدید شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در اطلاعیه مربوط به این رویداد آمده است:
به اطلاع صادرکنندگان محترم متقاضی شرکت در رویداد انتخاب صادرکننده نمونه ملی سال ۱۴۰۰ می رساند، با توجه به تصمیمات جلسه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه، مهلت ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات ثبت‌نام شدگان از تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۳۰  برای آخرین نوبت تمدید شد.


از علاقمندان درخواست می‌شود ضمن ثبت نام در سامانهhttps://tpo.ir/exp1400  نسبت به تهیه اسناد و مدارک مرتبط اقدام کنند.
با توجه به اینکه پس از پایان مهلت اعلامی، امکان ویرایش اطلاعات شرکت‌ها و تغییر و جابجایی در گروه‌های کالایی ثبت‌نام شده امکان‌پذیر نبوده و شرکت‌هایی که در غیر از گروه کالایی صحیح (مصوب و اعلامی کار گروه) ثبت‌نام کرده باشند، از فرآیند بررسی حذف خواهند شد، لذا ضروری است کلیه متقاضیان نسبت به بازنگری و اعمال اصلاحات احتمالی در فرم‌های ثبت‌نام و گروه‌های کالایی مرتبط خود اقدام کرده و از صحت اطلاعات اظهار شده خود اطمینان حاصل کنند.


ضمنا مرحله تحویل اسناد و مدارک به دبیرخانه صادرکنندگان نمونه ملی، بلافاصله پس از پایان مهلت، بر اساس زمان‌بندی تنظیمی دبیرخانه که به متقاضیان اطلاع‌رسانی می‌شود، آغاز خواهد شد.

 

روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران

مجمع عمومی اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران در ساعت 10 صبح روز شنبه پنجم تیر ماه 1400 و با حضور نماینده معاونت تشکلهای اتاق بازرگانی ایران برگزار گردید.

در ابتدای جلسه و پس از اعلام رسمیت جلسه توسط نماینده اتاق ایران جناب آقای محمد حسن شمس فرد به عنوان رئیس مجمع و آقایان محمد یارمحمدی و احمدرضا فرشچیان به عنوان ناظرین و آقای مجید بازیان به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند و در ادامه آقای محمد حسن شمس فرد ضمن عرض خوش آمد گویی و تشکر از حضور اعضای محترم اتحادیه جلسه وارد دستور گردید.

در این جلسه گزارش هیات مدیره اتحادیه و صورت های مالی اتحادیه توسط آقای هاشمی دبیر اتحادیه ارائه گردید و آقای علیرضا شمس فرد به عنوان بازرس اصلی اتحادیه و آقای عبدالکریم امین زاده نیز به عنوان بازرس علی البدل اتحادیه انتخاب شدند و روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار اتحادیه انتخاب گردید.

در پایان جلسه روسای کمیته های تخصصی اتحادیه(پسته ، کشمش ، خرما ، انجیر و بادام) گزارشی از آخرین وضعیت محصول را بیان نمودند.

جلسه در ساعت 12 ظهر با ذکر صلوات پایان یافت.

photo 2021 06 29 09 02 06photo 2021 06 29 09 02 01

photo 2021 06 29 09 02 00

photo 2021 06 29 09 01 58

photo 2021 06 29 09 01 57

آغاز ثبت‌نام انتخاب صادرکننده نمونه سال 1400

معاون توسعه صادرات کالا و خدمات و دبیر ستاد انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی کشور از آغاز فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی 1400 از طریق پورتال سازمان توسعه تجارت ایران از یکم تا 15 تیرماه سال جاری خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ توسعه‌ تجارت ایران، فرهاد نوری اظهار داشت: سامانه ثبت‌نام متقاضیان در  پورتال رسمی سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی tpo.ir/exp1400 فعال شده و صادرکنندگان کشور می‌توانند در مهلت دوهفته‌ای تعیین شده (یکم تا پانزدهم تیرماه1400) نسبت به ثبت نام در این رویداد ملی اقدام کنند.

وی افزود: مهمترین شاخص‌های انتخاب در هر گروه، آمار صادرات و رشد آن، تنوع بازارهای هدف صادراتی، برند و کیفیت کالای صادراتی، سطح فناوری و ارزش افزوده محصولات صادراتی و مهارت‌های فنی و تخصصی بنگاه‌های صادراتی در حوزه بازاریابی و صادرات است.

دبیر ستاد انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی کشور اضافه کرد: در سال جاری بیش از هفتاد گروه کالایی و خدماتی در زیر مجموعه‌های کشاورزی و صنایع غذایی، محصولات صنعتی، معدنی، خدمات فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ..... به رقابت پرداخته که در نهایت با توجه به تعداد متقاضیان و عملکرد صادراتی سال 1399 در گروه‌ها، حداکثر 50 صادرکننده نمونه ملی انتخاب می‌شوند.

.هشتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران برگزار شد


هشتمین جلسه هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران در روز شنبه مورخ 29/3/1400 با حضور اکثریت اعضا و به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل اتحادیه برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه ریاست محترم اتحادیه ضمن خوش آمد گویی مطالبی را بیان نمودند سپس جلسه وارد دستور گردید که موضوعات مطرح شده و مصوبات جلسه به شرح ذیل می‌باشد :

 

1. بررسی صورتحساب مالی اتحادیه در سال های 1399 و 1398 جهت ارائه به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتحادیه که قرار است در تاریخ 5/4/1400 برگزار گردد .
 
2. بررسی دستور جلسه مربوط به مجمع عمومی به طور فوق العاده اتحادیه .
 
 
 
 
روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران